Nauczyciele

Grono pedagogiczne:


Język polski

  •  mgr Iwona Brzezowska – dyrektor szkoły
  •  mgr Sylwia Szrajber-Kobyłkiewicz
  •  mgr Iwona Kowalik
  • dr Daria Jekiel
  • mgr Anna Hałaczkiewicz

Język angielski

  •  mgr Anna Szymańska
  •  mgr Agnieszka Kustra

Język niemiecki

  •  mgr Aneta Włodek

Historia

  • dr Sławomir Maślikowski
  •  mgr Krzysztof Badeński

Wiedza o społeczeństwie

  •  dr Daria Jekiel
  • mgr Krzysztof Badeński

Filozofia

  • mgr Iwona Kowalik

Matematyka

  • mgr Justyna Stępień
  • mgr Beata Janik

Fizyka

  • mgr Agnieszka Zapłata

Chemia

  • mgr Agnieszka Zapłata

Biologia

  • mgr Agnieszka Zapłata

Geografia

  • mgr Dorota Bożek – wicedyrektor szkoły
  • mgr Justyna Klimczak

Religia

  • ks mgr Marek Madej

Plastyka

  • mgr Anna Trojanowska – Olas 

Etyka

  • mgr Iwona Kowalik

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

  • mgr Piotr Skuza

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Piotr Skuza

Wychowanie fizyczne

  • mgr Piotr Skuza
  • mgr Andrzej Pęcherzewski

Informatyka

  • mgr Grzegorz Purgal
  • mgr Krzysztof Badeński
  • mgr Renata Bartosik
  • mgr Anna Trojanowska-Olas
  • mgr Roman Gajzner

Przedmioty zawodowe praktyczne

  • mgr Roman Gajzner
  • mgr Krzysztof Badeński
  • mgr Renata Bartosik
  • mgr Grzegorz Purgal
  • mgr Anna Trojanowska-Olas
  • mgr Katarzyna Micińska

Przedmioty zawodowe teoretyczne

  • mgr Grzegorz Purgal
  • mgr Krzysztof Badeński
  • mgr Roman Gajzner
  • mgr Anna Trojanowska-Olas
  • mgr Katarzyna Micińska

Podstawy przedsiębiorczości

  • mgr Krzysztof Badeński
  • mgr Grzegorz Purgal

Rewalidacja

  • mgr Monika Gabryel

WYCHOWAWCY KLAS

Technikum Nr 4

  • Ia – mgr Andrzej Pęcherzewski
  • IIa – mgr Anna Szymańska
  • IIb – mgr Piotr Skuza
  • IIIa – mgr Justyna Stępień
  • IVa – mgr Renata Bartosik

Szkoła Podstawowa dla Dorosłych

  •  VII semestr I i II – Katarzyna Ryś
  • VIII semestr III i IV – mgr Agnieszka Kustra

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

  • I rok semestr 1 – mgr Iwona Kowalik 
  • I rok semestr 2  – mgr Anna Hałaczkiewicz
  • II rok semestr 3 – mgr Agnieszka Zapłata
  • III rok semestr 5 – dr Daria Jekiel

Doradztwo zawodowe:

mgr Sylwia Szrajber-Kobyłkiewicz – godziny pracy doradcy zawodowego:

  • środa 11:00 – 16:00
  • czwartek 12:30 – 14:30
  • piątek 10:00 – 14:00

Pedagog:

mgr Katarzyna Ryś – godziny pracy pedagoga szkolnego:

  • poniedziałek 10.00 – 15.00
  • poniedziałek (13.00 – 15:00 konsultacje dla uczniów i słuchaczy)
  • wtorek 09:00 -14:00
  • środa 11:00– 16:00
  • środa (13:00 – 16:00 konsultacje dla uczniów, słuchaczy i rodziców)
  • czwartek 9:00– 13:00
  • piątek: 9:00-12:00

Biblioteka szkolna:

mgr Anna Hałaczkiewicz – godziny pracy biblioteki:

  1. Poniedziałek – 9:00 – 15:00
  2. Wtorek – 9:00 – 15:00
  3. Środa – 9:00 – 15:00
  4. Czwartek – 9:00 – 15:00
  5. Piątek – 9:00 – 15:00