Nauczyciele

Grono pedagogiczne:


Język polski

  •  mgr Iwona Brzezowska – dyrektor szkoły
  •  mgr Iwona Kowalik
  • mgr Anna Hałaczkiewicz
  • mgr Marzena Cesarz
  • mgr Beata Dąbrowska

Język angielski

  •  mgr Anna Szymańska
  •  mgr Agnieszka Kustra
  • mgr Dorota Łęgowik
  • mgr Beata Strączyńska

Język niemiecki

  •  mgr Aneta Włodek

Historia

  • dr Sławomir Maślikowski
  •  mgr Krzysztof Badeński

Wiedza o społeczeństwie

  • mgr Krzysztof Badeński

Historia i Teraźniejszość

  • dr Sławomir Maślikowski
  •  mgr Krzysztof Badeński

Filozofia

  • mgr Iwona Kowalik

Matematyka

  • mgr Justyna Stępień
  • mgr Elżbieta Krygier – Żyła
  • mgr Tomasz Tomczyk

Fizyka

  • mgr Agnieszka Zapłata

Chemia

  • mgr Agnieszka Zapłata

Biologia

  • mgr Agnieszka Zapłata
  • mgr Justyna Klimczak

Geografia

  • mgr Dorota Bożek – wicedyrektor szkoły
  • mgr Justyna Klimczak

Religia

  • ks mgr Marek Madej

Plastyka

  • mgr Katarzyna Micińska
  • mgr Agnieszka Kolarska – Kupczak

Etyka

  • mgr Iwona Kowalik

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

  • mgr Piotr Skuza

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • mgr Piotr Skuza

Wychowanie fizyczne

  • mgr Piotr Skuza
  • mgr Andrzej Pęcherzewski

Informatyka

  • mgr Tomasz Tomczyk
  • mgr Krzysztof Badeński
  • mgr Renata Bartosik

Przedmioty zawodowe praktyczne

  • mgr Krzysztof Badeński
  • mgr Renata Bartosik
  • mgr Katarzyna Micińska
  • mgr Agnieszka Kolarska – Kupczak
  • mgr Tomasz Tomczyk

Przedmioty zawodowe teoretyczne

  • mgr Krzysztof Badeński
  • mgr Katarzyna Micińska
  • mgr Renata Bartosik
  • mgr Agnieszka Kolarska – Kupczak
  • mgr Tomasz Tomczyk

Podstawy przedsiębiorczości

  • mgr Krzysztof Badeński

WYCHOWAWCY KLAS

Technikum Nr 4

  • Ig – mgr Marzena Cesarz
  • 1p – mgr Justyna Stępień
  • IIa – mgr Agnieszka Kustra
  • IIIa – mgr Andrzej Pęcherzewski
  • IVa – mgr Anna Szymańska
  • IVb – mgr Piotr Skuza

Szkoła Podstawowa dla Dorosłych

  •  VII semestr I i II – mgr Katarzyna Ryś
  • VIII semestr III i IV – mgr Renata Bartosik

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

  • semestr 1/2 – mgr Tomasz Tomczyk
  • semestr 3/4 – mgr Krzysztof Badeński 
  • semestr 5/6  – mgr Iwona Kowalik
  • semestr 6/7 – mgr Anna Hałaczkiewicz
  • semestr 7/8 – mgr Agnieszka Zapłata

Oddziały przygotowawcze

  • OP – mgr Elżbieta Krygier – Żyła

Pedagog:

mgr Katarzyna Ryś – godziny pracy pedagoga szkolnego:

  • poniedziałek 10.00 – 15.00
  • poniedziałek (13.00 – 15:00 konsultacje dla uczniów i słuchaczy)
  • wtorek 09:00 -14:00
  • środa 11:00– 16:00
  • środa (13:00 – 16:00 konsultacje dla uczniów, słuchaczy i rodziców)
  • czwartek 9:00– 13:00
  • piątek: 9:00-12:00

Biblioteka szkolna:

mgr Anna Hałaczkiewicz – godziny pracy biblioteki:

  1. Poniedziałek – 9:00 – 15:00
  2. Wtorek – 9:00 – 15:00
  3. Środa – 9:00 – 15:00
  4. Czwartek – 9:00 – 15:00
  5. Piątek – 9:00 – 15:00